Light Roasts

17 products

Showing 1 - 17 of 17 products

Showing 1 - 17 of 17 products
View
Milky Way - Light Roast Espresso – 500g bag – front viewMilky Way - Light Roast Espresso – 250g bag – front view
Field Milky Way - Light Roast Espresso
From €22,59/kg
10kg Tin (Berlin only) · €225,90
Choose options
Ethiopia - Light Roast Filter – 500g bag – front viewEthiopia - Light Roast Filter – 250g bag – front view
Field Ethiopia - Light Roast Filter
From €25,50/kg
10kg Tin (Berlin only) · €255,00
Choose options
Ethiopia, Okoluu - FilterEthiopia, Okoluu - Filter
Fjord Coffee Roasters Ethiopia, Okoluu - Filter
From €37,48/kg
4kg Tin (Berlin only) · €149,90
Choose options
House Blend - ESPRESSOHouse Blend - ESPRESSO
Fjord Coffee Roasters House Blend - ESPRESSO
From €24,98/kg
4kg Tin (Berlin only) · €99,90
Choose options
Ethiopia, Okoluu - EspressoEthiopia, Okoluu - Espresso
Fjord Coffee Roasters Ethiopia, Okoluu - Espresso
From €37,48/kg
4kg Tin (Berlin only) · €149,90
Choose options
Ucon Acrobatics - Boxi Blend Espresso – 500g bag – front view
Field Ucon Acrobatics - Boxi Blend Espresso
From €23,00/kg
4kg Tin (Berlin only) · €92,00
Choose options
Guatemala, San Antonio - FilterFjord Coffee Roasters - Guatemala, San Antonio - Filter - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Guatemala, San Antonio - Filter
From €33,73/kg
4kg Tin (Berlin only) · €134,90
Choose options
Kenya, Ndundu PB - FilterFjord Coffee Roasters - Kenya, Ndundu PB - Filter - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Kenya, Ndundu PB - Filter
From €29,48/kg
4kg Tin (Berlin only) · €117,90
Choose options
Kenya, Gititu AA - FilterFjord Coffee Roasters - Kenya, Gititu AA - Filter - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Kenya, Gititu AA - Filter
From €29,98/kg
4kg Tin (Berlin only) · €119,90
Choose options
Guatemala, San Antonio - EspressoFjord Coffee Roasters - Guatemala, San Antonio - Espresso - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Guatemala, San Antonio - Espresso
From €33,73/kg
4kg Tin (Berlin only) · €134,90
Choose options
Ethiopia, Bishan Wate - FilterFjord Coffee Roasters - Ethiopia, Bishan Wate - Filter - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Ethiopia, Bishan Wate - Filter
From €30,90/kg
1kg · €30,90
Choose options
Kenya, Gititu AA - EspressoFjord Coffee Roasters - Kenya, Gititu AA - Espresso - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Kenya, Gititu AA - Espresso
From €29,98/kg
4kg Tin (Berlin only) · €119,90
Choose options
Ethiopia, Bishan Wate - EspressoFjord Coffee Roasters - Ethiopia, Bishan Wate - Espresso - Flavour Notes
Choose options
Guatemala, Antigua - EspressoGuatemala, Antigua - Espresso
Fjord Coffee Roasters Guatemala, Antigua - Espresso
From €32,23/kg
4kg Tin (Berlin only) · €128,90
Choose options
Kenya, Ndundu PB - EspressoFjord Coffee Roasters - Kenya, Ndundu PB - Espresso - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Kenya, Ndundu PB - Espresso
From €29,48/kg
4kg Tin (Berlin only) · €117,90
Choose options

Recently viewed