Fjord

15 products

Showing 1 - 15 of 15 products

Showing 1 - 15 of 15 products
View
Ethiopia, Okoluu - FilterEthiopia, Okoluu - Filter
Fjord Coffee Roasters Ethiopia, Okoluu - Filter
From €37,48/kg
4kg Tin (Berlin only) · €149,90
Choose options
House Blend - ESPRESSOHouse Blend - ESPRESSO
Fjord Coffee Roasters House Blend - ESPRESSO
From €24,98/kg
4kg Tin (Berlin only) · €99,90
Choose options
Ethiopia, Okoluu - EspressoEthiopia, Okoluu - Espresso
Fjord Coffee Roasters Ethiopia, Okoluu - Espresso
From €37,48/kg
4kg Tin (Berlin only) · €149,90
Choose options
Brazil, Cascavel Vermelha - EspressoBrazil, Cascavel Vermelha - Espresso
Fjord Coffee Roasters Brazil, Cascavel Vermelha - Espresso
From €24,45/kg
4kg Tin (Berlin only) · €97,80
Choose options
Guatemala, San Antonio - FilterFjord Coffee Roasters - Guatemala, San Antonio - Filter - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Guatemala, San Antonio - Filter
From €33,73/kg
4kg Tin (Berlin only) · €134,90
Choose options
Guatemala, San Antonio - EspressoFjord Coffee Roasters - Guatemala, San Antonio - Espresso - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Guatemala, San Antonio - Espresso
From €33,73/kg
4kg Tin (Berlin only) · €134,90
Choose options
Guatemala, Antigua - EspressoGuatemala, Antigua - Espresso
Fjord Coffee Roasters Guatemala, Antigua - Espresso
From €32,23/kg
4kg Tin (Berlin only) · €128,90
Choose options
Kenya, Gititu AA - FilterFjord Coffee Roasters - Kenya, Gititu AA - Filter - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Kenya, Gititu AA - Filter
From €29,98/kg
4kg Tin (Berlin only) · €119,90
Choose options
Kenya, Gititu AA - EspressoFjord Coffee Roasters - Kenya, Gititu AA - Espresso - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Kenya, Gititu AA - Espresso
From €29,98/kg
4kg Tin (Berlin only) · €119,90
Choose options
Kenya, Ndundu PB - FilterFjord Coffee Roasters - Kenya, Ndundu PB - Filter - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Kenya, Ndundu PB - Filter
From €29,48/kg
4kg Tin (Berlin only) · €117,90
Choose options
Kenya, Ndundu PB - EspressoFjord Coffee Roasters - Kenya, Ndundu PB - Espresso - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Kenya, Ndundu PB - Espresso
From €29,48/kg
4kg Tin (Berlin only) · €117,90
Choose options
Ethiopia, Bishan Wate - EspressoFjord Coffee Roasters - Ethiopia, Bishan Wate - Espresso - Flavour Notes
Choose options
Ethiopia, Bishan Wate - FilterFjord Coffee Roasters - Ethiopia, Bishan Wate - Filter - Flavour Notes
Fjord Coffee Roasters Ethiopia, Bishan Wate - Filter
From €30,90/kg
1kg · €30,90
Choose options

Recently viewed